DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
23. maijā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

VAS "Latvijas dzelzceļš" prezidents Leipcigā tiksies ar starptautisko dzelzceļa organizāciju un OECD vadību

VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) prezidents Edvīns Bērziņš ceturtdien, 23.maijā, Starptautiskā Transporta foruma (International Transport Forum (ITF)) samita laikā Leipcigā tiksies ar starptautisko dzelzceļa organizāciju un OECD vadību.

Vizītes laikā Leipcigā, 23.maijā, E.Bērziņam ir plānotas tikšanās ar Eiropas dzelzceļu un infrastruktūras uzņēmumu kopienas (CER) izpilddirektoru Liboru Lohmanu un Starptautiskās dzelzceļu savienības (UIC) vadību. Tāpat tiek plānota tikšanās ar OECD augstākā līmeņa ekspertiem.

LDz valdes priekšsēdētājs Edvīns Bērziņš: “Pateicoties mūsu aktīvajam darbam starptautiskajos tirgos vairāku gadu garumā, pagājušajā gadā ”Latvijas dzelzceļš” kā vienīgais uzņēmums no Baltijas valstīm un visas Austrumeiropas tika uzņemts Starptautiskā Transporta foruma Korporatīvās partnerības padomē. ITF Korporatīvās partnerības padome ir daļa no OECD organizāciju tīkla, kura ietvaros īpaši tiek sekmēta laba pārvaldība visos līmeņos, un arī šī samita laikā tikšos ar OECD pārstāvjiem, lai vēl pirms OECD ģenerālsekretāra vizītes Latvijā maija beigās pārrunātu labas korporatīvās pārvaldības pamatprincipu ieviešanu Latvijā un koncernā “Latvijas dzelzceļš”.

Starptautiskā Transporta foruma samitā piedalās vairāk nekā 1000 nozares pārstāvji no 70 valstīm. Kopumā trīs dienu laikā ir paredzētas 55 sesijas un pasākumi. Samitā nozares eksperti diskutē, kā ar pēc iespējas labākiem transporta savienojumiem integrēt reģionus un panākt to ekonomisko izaugsmi, noteiktos sociālos un vides mērķus, kā arī pārrunā aktuālākos labas korporatīvās pārvaldības jautājumus.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU