DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. maijā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Muzeju naktī būs atvērta arī Kuldīgas novada Dome jeb Kuldīgas jaunais rātsnams

Muzeju naktī 18. maijā būs atvērta arī Kuldīgas novada Dome jeb jaunais rātsnams Kuldīgā, Baznīcas ielā 1. Rātsnamā apmeklētājus gaidīs no plkst. 20.00 līdz plkst. 23.00, piedāvājot izstaigāt pašvaldības telpas – mazo Domes sēžu zāli 1. stāvā un grezno lielo zāli 2. stāvā, kā arī ielūkoties Domes priekšsēdētājas Ingas Bērziņas un viņas vietnieka Viktora Gotfridsona darba kabinetos.

Apmeklētāji aicināti izmantot iespēju doties īpašās ekskursijās:

  • 20.30 ekskursija kopā ar Domes priekšsēdētāju Ingu Bērziņu.
  • 21.00 un 22.00 ekskursija kopā ar Domes pulksteņmeistaru Arnoldu Piziku.

Arī šogad Muzeju naktī piedāvājam iespēju ielūkoties Kuldīgas novada Pašvaldības policijas telpās Strautu ielā 1. No 20.00 līdz 23.00 pašvaldības policijas telpās varēs apskatīt videonovērošanas sistēmas telpu, kā arī ielūkoties īslaicīgās aizturēšanas vietā. Ekskursiju vadīs pašvaldības policijas priekšnieks Kaspars Šabāns.

Kuldīgas novada pašvaldība ir vienīgā Latvijā, kas darbojas vēsturiski rātei celtā namā. Arī ikdienā jaunais rātsnams ir atvērts iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, greznajā zālē notiek laulību ceremonijas, pieņemšanas par godu pilsētas viesiem, Domes sēdes un citas pilsētas un novada attīstībai nozīmīgas sanāksmes.

Kā jau iepriekš ziņots, pasākumi dažādām gaumēm visas nakts garumā norisināsies arī citviet Kuldīgā – Kuldīgas novada muzejā, 1905. gada parkā un citur. Ar detalizētu pasākuma programmu iespējams iepazīties pašvaldības mājas lapā https://kuldiga.lv/kultura/muzeju-nakts-kuldiga-2019

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU