DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
02. maijā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

KP atļauj SIA “Latvijas Propāna gāze” nomāt autogāzes uzpildes staciju Rīgā, Buļļu ielā 2a

26. aprīlī Konkurences padome pieņēma lēmumu atļaut SIA “Latvijas Propāna gāze” iegūt valdījumā uz nomas līguma pamata no SIA “NESTE LATVIJA” autogāzes uzpildes staciju, kas atrodas Rīgā, Buļļu ielā 2a. KP nekonstatēja būtisku kaitējumu konkurencei, tāpēc lēma par darījuma atļaušanu.

Pašlaik autogāzes uzpildes stacija Buļļu ielā 2a atrodas nomnieka SIA “PRO GĀZE SNGB” valdījumā. SIA “LATVIJAS PROPĀNA GĀZE” darbība ir saistīta ar degvielas, cietā, šķidrā un gāzveida kurināmā un līdzīgu produktu vairumtirdzniecību, degvielas mazumtirdzniecību degvielas uzpildes stacijās, citur neklasificētu jaunu preču mazumtirdzniecību specializētajos veikalos, t.sk. gāzes balonu tirdzniecību. Savukārt SIA “PRO GĀZE SNGB” darbība saistīta ar degvielas, cietā, šķidrā un gāzveida kurināmā un līdzīgu produktu mazumtirdzniecību, t.sk. gāzes balonu tirdzniecību. Tādējādi apvienošanās rezultātā ietekmētais tirgus ir autogāzes mazumtirdzniecības tirgus Rīgā un apkārtnē līdz 20 km no Rīgas administratīvās robežas un 10 km attālumā Ogres virzienā,  kā arī gāzes balonu tirdzniecības tirgus.

Izvērtējot uzņēmuma sniegto un KP rīcībā esošo informāciju, KP secina, ka ietekmētajos tirgos apvienošanās rezultātā būtiski nemainīsies tirgus struktūra, nemazināsies konkurence un neizveidosies vai nenostiprināsies dominējošais stāvoklis. Tāpēc apvienošanās darījums ir atļaujams.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU