DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
07. februārī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ārlietas

Latvijas un Ganas politiskajās konsultācijās apspriež divpusējās sadarbības veicināšanas iespējas

2019. gada 6. februārī Ārlietu ministrijā notika otrās Latvijas un Ganas politiskās konsultācijas. Latvijas Ārlietu ministrijas delegāciju vadīja vēstnieks-Divpusējo attiecību direkcijas vadītājs Ilgvars Kļava, savukārt Ganas delegāciju – Ganas Ārlietu un reģionālās integrācijas ministrijas vadošais direktors, vēstnieks Alberts Jenkijs(Albert Yankey).

Konsultāciju laikā puses apsprieda divpusējo attiecību dinamiku un tās attīstības iespējas, tostarp ekonomikā, izglītības jomā un līgumtiesiskās bāzes paplašināšanā. Ganas pārstāvji izrādīja interesi par Latvijas pieredzi izglītības standartu uzlabošanā un uzturēšanā, kā arī studentu apmaiņu tehnisko zinātņu un lauksaimniecības programmās. Gana ir ieinteresēta pārņemt Latvijas pieredzi efektīvas mežu apsaimniekošanas un vides piesārņojuma novēršanas jomā, kā arī dažādu digitālu risinājumu piemērošanā valsts publiskajā sektorā.

Puses vienojās uzsākt divu sadarbības līgumu izstrādi, proti, Nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanas konvenciju attiecībā uz ienākuma un kapitāla nodokļiem un Vienošanos par turpmāko sadarbību izglītības jomā.

Vizītes laikā Ganas delegācija tiks iepazīstināta arī ar Latvijā piedāvātajām iespējām informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU