DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. janvārī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Aizsardzības ministrs Saldū pasniegs sertifikātus jaunsargu instruktoriem

Rīt, 11. janvārī, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis apmeklēs Saldus tehnikumu, lai sveiktu un pasniegtu sertifikātus jaunsargu instruktoriem, kuri sekmīgi pabeiguši Jaunsardzes un informācijas centra organizēto apmācību kursu paplašinātās pirmās palīdzības sniegšanā un nodarbību sagatavošanā un vadīšanā.

Jau ziņots, ka no 6. līdz 16. janvārim Saldū norisinās jaunsargu instruktoru mācību seminārs, kura mērķis ir paaugstināt instruktoru kvalifikāciju un uzlabot jaunsargu mācību procesu.

Kopumā apmācībās piedalās 97 jaunsargu instruktori no visām Jaunsardzes novadu nodaļām. Semināra laikā jaunsargu instruktori tiek sagatavoti un sertificēti paplašinātas pirmās palīdzības sniegšanā, lai pēc apmācībām instruktori spētu izmantot savas zināšanas, prasmes un iemaņas, nodrošinot kvalitatīvu mācību procesu un pirmās palīdzības sniegšanu jaunsargiem traumu un ievainojumu gadījumā.

Tāpat mācību semināra laikā jaunsargu instruktori iegūst padziļinātas zināšanas un iemaņas nodarbību sagatavošanā un vadīšanā.

Jaunsardze ir brīvprātīga kustība, kurā iesaistās bērni un jaunieši vecumā no 10 līdz 21 gadam. Kustības mērķis ir izglītot jaunatni valsts aizsardzības jomā, veicināt bērnu un jauniešu garīgo un fizisko attīstību, pilnveidot un nostiprināt pilsonisko pašapziņu, organizēt saturīgu brīvā laika pavadīšanu, sniegt zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas dzīvē, darbā un militārajā dienestā.

Šobrīd Jaunsardzes kustībā aktīvi darbojas vairāk nekā 8000 bērnu un jauniešu.  Jaunsargu apmācība notiek visā Latvijā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU