DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
04. septembrī, 2018
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība
1
1

Aicina pieteikt pretendentus balvai „Cilvēka izaugsmei Latvijā”

Latvijas Pilsoniskā alianse, Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā (ATPL) un ASV vēstniecība Latvijā izsludina pieteikšanos balvu konkursam „Cilvēka izaugsmei Latvijā”. Balvu pasniegs piekto gadu pēc kārtas, lai godinātu iedvesmojošus Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par ieguldījumu cilvēka izaugsmē.

Balvas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju izglītību, veselību un labklājību un izcelt sociālās atbildības iniciatīvas. Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Kristīne Zonberga saka: „Ciešā sadarbībā ar mūsu partneriem - ASV vēstniecību un AmCham Latvija – rīkojam šo apbalvošanu, lai godinātu tos cilvēkus, kuri ar savu neatlaidīgo darbu un ieguldījumu ir veicinājuši labklājību un izaugsmi valstī. Mēs vēlamies, lai šie labie darbi tiek novērtēti un būtu lielisks piemērs un iedvesma visiem Latvijas iedzīvotājiem. Apbalvojumam šis gads ir jubilejas gads, kas sakrīt ar Latvijas simtgadi, kad svinam svētkus un godinām dažādas iniciatīvas, tādēļ esam iecerējuši, ka 2018.gada ceremonija būs īpaša ar to, ka vienkopus sapulcināsim visu gadu laureātus jeb vienā telpā sapulcināsim tos cilvēkus, kuri ar savu pašaizliedzīgo darbu un ieguldījumu veido mūsu valsti.”

No š.g. 3.septembra līdz 17.septembrim tiek gaidītas nominācijas četrās kategorijās: sociālā atbildība,  izcils ieguldījums izglītībā,  izcils ieguldījums veselībā un labklājībā un izcils ieguldījums Latvijas nākotnē. Uz balvu var pretendēt Latvijas pilsoņi un Latvijas Republikā reģistrētas uzņēmējsabiedrības, biedrības un nodibinājumi. Pretendentus balvas saņemšanai var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona, izņemot pati sevi. Iepriekšējo gadu konkursa laureāti nevar tikt nominēti balvai atkārtoti.

Konkursa uzvarētāji saņems tēlnieces Olgas Šilovas veidoto skulptūru „Asns”, goda diplomu un ielūgumu uz apbalvošanas ceremoniju šī gada 14. decembrī ar iespēju tikties ar augsta līmeņa amatpersonām un sabiedrības pārstāvjiem. Laureātiem var tikt piešķirtas arī speciālbalvas un naudas balvas.

Pieteikumu balvu konkursam iesniedz elektroniski, aizpildot pieteikuma formu: http://www.cilvekaizaugsme.lv/ka-pieteikties/ līdz 2018.gada 17.septembrim. Pieteikumā jāiekļauj informācija par balvas pretendentu, pretendenta iniciatīvas apraksts, mērķis un rezultāts, kā arī vismaz viena atsauksme.

Par balvu „Cilvēka izaugsmei Latvijā”

Balva „Cilvēka izaugsmei Latvijā” tika dibināta 2014.gadā ar mērķi akcentēt cilvēka izaugsmi jeb tautas attīstību (Human development)1, lai atbildētu uz negatīvām demogrāfiskām tendencēm, kā, piemēram, iedzīvotāju skaita sarukums, augsta ienākumu nevienlīdzība, pazemināts iedzīvotāju veselības stāvoklis un augsts bērnu institucionālās aprūpes īpatsvars. Balvas mērķis ir sekmēt iniciatīvas, kas palīdz mazināt nevienlīdzību un veicina cilvēka izaugsmi. Sīkāk: www.cilvekaizaugsme.lv

1 Apvienoto Nāciju Organizācija: http://hdr.undp.org/en/humandev

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU