DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. jūnijā, 2018
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vadība informēs par pārmaiņām mediķu brigāžu darba organizācijā

Trešdien, 20.jūnijā, plkst. 15:00 aicinām masu mediju pārstāvjus uz preses brīfingu, lai informētu par iecerētajām pārmaiņām Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigāžu darba organizācijā. Preses brīfings notiks dienesta Vadības centrā Rīgā, Laktas ielā 8.

NMPD plāno ieviest jaunu pieeju brigāžu darba organizācijā, ņemot vērā attīstīto valstu pieredzi – tostarp izveidojot dažāda profila un sastāva brigādes atbilstoši izsaukumu specifikai, pārorganizējot brigāžu darbu atbilstoši izsaukumu intensitātei dažādās diennakts stundās u.c.

NMPD direktore Liene Cipule uzver: “Lielu izaicinājumu priekšā šobrīd ir daudzas jomas Latvijā. Arī dienestā ir nepieciešamas pārmaiņas, lai varam uzlabot savu spēju reaģēt uz izsaukumiem. Nenoliedzami pārmaiņu nepieciešamību veicina gan demogrāfijas tendences, gan arī personāla trūkums. Tajā pašā laikā redzam, ka arī brigāžu darba organizācijā ir lietas, ko nepieciešams mainīt, lai esošo resursu ietvaros mēs būtu efektīvāki.”

“Mums ir svarīgi izveidot dienestu, kurš spēj ātri reaģēt un palīdzēt kritiskās situācijās. Dienestu, uz kuru vēlas nākt strādāt jaunie mediķi un kurā spējam nodrošināt pacientiem kvalitatīvu neatliekamo medicīnisko palīdzību. Bez šīm pārmaiņām nav iespējama dienesta attīstība un ilgtermiņā arī kvalitatīvas neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana pacientiem,” norāda L.Cipule.  

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU