DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. jūnijā, 2018
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība
2
2

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde izsaka pateicību skolēniem par piedalīšanos videomateriāla izveidē

Šonedēļ, 4.jūnijā, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas izteica pateicības Liepājas skolēniem, kuri ar savu klātbūtni atbalstīja un piedalījās projekta “Esi košs - jūties drošs” videomateriāla izveidē.

Videomateriāls kalpo kā palīglīdzeklis skolēnu izglītošanai mācību stundās, ko pasniedz policijas amatpersonas, pārrunājot par drošību uz ceļa – kā gājējam, tā arī velobraucējam, gan arī skaidro situācijas no pasažieru un autovadītāju redzesloka. Tāpēc arī projekta un videomateriāla sauklis ir “Esi košs - jūties drošs”

Video tapis Liepājas pilsētas pašvaldības atbalstītā Veselības veicināšanas projekta ietvaros un ar Pašvaldības finansiālu atbalstu, Starptautiskās policijas asociācijas atbalstu un Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonu līdzdarbošanos.

Valsts policijas amatpersonas vadīja vairāk kā 60 mācību nodarbības, kurās kopumā piedalījās ap 3 000 skolēnu. Tāpat videomateriāls tika izmantots kā palīglīdzeklis publiskajos pasākumos.

Sākoties jaunajam mācību gadam, videomateriāls tiks aktualizēts un papildināts ar jaunu palīglīdzekli, kas ir tapšanas stadijā šī gada projekta ietvaros.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde un Starptautiskā policijas asociācija ir pateicīga Liepājas pašvaldības administrācijai par doto iespēju. Paši skolēni viennozīmīgi apliecināja, ka ja turpmāk tiks piedāvātā šāda iespēja piedalīties projektos, viņi to noteikti darīs, neskatoties uz to, ka piecu minūšu video filmēšanai bija nepieciešamas septiņas stundas darba, tam veltot savu brīvo laiku.

Norāde uz videomateriālu: https://www.youtube.com/watch?v=ED3svV8zhT8&feature=youtu.be

Labs saturs
2
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU