DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
27. oktobrī, 2017
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

“Rīgas namu pārvaldnieks” aicina nevilcinoties iepazīties ar mājas pārvaldīšanas tāmēm 2018. gadam

Mājas pārvaldīšanas tāmes un noteiktā apsaimniekošanas maksa 2018. gadam "Rīgas namu pārvaldnieka" klientiem ir pieejamas vortālā www.e-parvaldnieks.lv un klientu apkalpošanas centros.

RNP valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs norāda: "Ikviena pārvaldnieka uzdevums ir spēt atrast ekonomiski labāko piedāvājumu mājas uzturēšanai. Jāatzīmē, ka neraugoties uz minimālās algas pieaugumu, kā arī izmaiņām ekonomikā un tās pavadošo tendenci pieaugt virknei izmaksu, esam spējuši vairāk kā 20% no RNP klientu mājām samazināt pārvaldīšanas maksu, bet vairāk kā 25% māju tā saglabāta 2017. gada līmenī. Savukārt pārvaldīšanas maksas pieaugums 2,9% apmērā jeb prognozētās gada inflācijas lielumā, attiecināms uz vairāk kā 30% namīpašumu."

Ar mājas uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmi, tai skaitā apsaimniekošanas maksu un uzturēšanas darbu plānu, 2018.gadam var iepazīties gan elektroniski – autorizējoties bezmaksas pašapkalpošanās vortālā www.e-parvaldnieks.lv, gan klātienē – klientu apkalpošanas centros.

Katras mājas dzīvokļu īpašnieki tiek aicināti savlaicīgi iepazīties ar uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmi, kā arī tāmes pielikumā norādītajiem dzīvojamajai mājai plānotajiem remontdarbiem. Dzīvokļu īpašnieku kopības lēmums par uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmi iesniedzams RNP līdz 2017.gada 28.novembrim klientu apkalpošanas centros vai nosūtāms pa pastu (28.11.2017. pasta zīmogs).

Līdz ar tāmēm vortālā www.e-parvaldnieks.lv, kā arī RNP klientu centros, iespējams iepazīties ar izvērstu dzīvojamās mājas uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmes pozīciju skaidrojumu.

Plašāka informācija pieejama, zvanot uz vienoto informācijas tālruni 8900, rakstot e-pastu uz e-pasta adresi rnparvaldnieks@rnparvaldnieks.lv, kā arī klātienē – 10 klientu apkalpošanas centros visā Rīgas pilsētā. Mājas lapā www.rnparvaldnieks.lv pieejama arī informācija par dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu pieņemšanu, pieejami arī kopības lēmumu pieņemšanas dokumentu paraugi un kopības lēmumu pieņemšanas kārtības apraksts.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU