AMATU KONKURSI
>
Visas vakances Vakances valsts pārvaldē - "Latvijas Vēstnesī" publicētie darba sludinājumi
IZMAIŅAS

No 2019. gada 1. janvāra oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” vairs neizziņo amatu konkursus līdzšinējā apjomā. Tāpēc arī šeit informācija vairs nav pieejama līdzšinējā apjomā. Plašāk par izmaiņām

TĒMAS

Doktorants

Izsludināts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" > 2019/29.AKK2

Latvijas Jūras akadēmija (IZM reģ.Nr.3343001281), izsludina atklātu doktorantu atlasi 8.2.2. specifiskā atbalsta mērķa "Stiprināt augstākās izglītības institūciju akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās" projektu iesniegumu atlases kārtas ietvaros un atbilstoši Ministru kabineta 2018. gada 9. janvāra noteikumiem Nr. 25 divām (2) doktorantu amatu vietām uz nepilnu darba slodzi katrai amata vietai.

Ar akadēmiskā amata darba uzdevumiem un atlases pieteikumu noformēšanu var iepazīties mājaslapā publicētajos sludinājumos: www.latja.lv/darba-piedavajumi/.

Pieteikšanās termiņš - divas kalendārās nedēļas no sludinājuma publicēšanas brīža.

Pieteikuma vēstuli un CV (Europass formā) sūtīt uz e-pasta adresi: info@latja.lv vai pa pastu, adrese: Flotes iela 12 k-1, Rīga, ar norādi " Atklātai doktorantu atlasei ".

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Latvijas Jūras akadēmija informē, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi un iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Jūras akadēmija.

LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU