AMATU KONKURSI
>
Visas vakances Vakances valsts pārvaldē - "Latvijas Vēstnesī" publicētie darba sludinājumi
IZMAIŅAS

No 2019. gada 1. janvāra oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” vairs neizziņo amatu konkursus līdzšinējā apjomā. Tāpēc arī šeit informācija vairs nav pieejama līdzšinējā apjomā. Plašāk par izmaiņām

TĒMAS
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija
Studiju kurss "Skolotāju veselības psihohigiēna"
11. janvārī, 2019

Docents

Izsludināts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" > 2019/8.AKK4

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, reģistrācijas Nr. 90000028796, izsludina atklātu konkursu studiju kursa "Skolotāju veselības psihohigiēna" docēšanai uz noteiktu laiku (12 mēneši), ESF projekta "JVLMA akadēmiskā personāla stiprināšana jaunveidojamo pedagoģijas studiju programmu kvalitatīvai īstenošanai" Nr. 8.2.2.0/18/I/001 ietvaros un atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.25 (Rīgā, 2018.gada 9.janvārī).

Ar sīkāku informāciju par docētāja darba uzdevumiem un pieteikšanos var iepazīties mājaslapā publicētajā sludinājumā: (http://www.jvlma.lv/latvian/page/1320.html).

Atalgojums tiek noteikts saskaņā ar stundas algas likmi 7,23 EUR.

Pieteikšanās termiņš līdz 2019.gada 20.janvārim.

Pieteikuma vēstuli un profesionālās darbības un izglītības aprakstu (Curriculum Vitae (CV)) sūtīt uz e-pasta adresi Anita.Grasmane@jvlma.lv vai pa pastu, adrese, K.Barona iela 1, Rīga, LV-1050, ar norādi "Studiju kursa "Skolotāju veselības psihohigiēna" docētāja atlasei". Tālr. uzziņām 26168477.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija informē, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pietikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija.

LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU