AMATU KONKURSI
>
Visas vakances Vakances valsts pārvaldē - "Latvijas Vēstnesī" publicētie darba sludinājumi
IZMAIŅAS

No 2019. gada 1. janvāra oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” vairs neizziņo amatu konkursus līdzšinējā apjomā. Tāpēc arī šeit informācija vairs nav pieejama līdzšinējā apjomā. Plašāk par izmaiņām

TĒMAS

Direktors

Izsludināts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" > 2019/4.AKK1

Latvijas Valsts mežzinātnes institūts "Silava" (turpmāk - LVMI Silava) izsludina konkursu uz direktora amatu

Nosacījumi pretendentam/-ei: augstākā izglītība, vismaz 3 gadu darba pieredze vadošā administratīvajā amatā. Par priekšrocību tiks uzskatītas svešvalodu zināšanas, labas komunikācijas prasmes, iepriekšēja darbība zinātniskā institūcijā vai meža nozarē, atsauksmes.

Konkursam iesniedzamie dokumenti:

  • iesniegums LVMI Silava Zinātniskajai padomei par dalību konkursā,
  • dzīves gājuma apraksts (CV),
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopija (kopijas),
  • LVMI Silava turpmākas attīstības redzējums, tai skaitā precīzi definēti priekšlikumi LVMI Silava konkurētspējas palielināšanai zinātnes biznesā nacionālajā un starptautiskajā līmenī, priekšlikumi LVMI Silava rīcībai Viedās specializācijas stratēģijā un Meža un saistīto nozaru pamatnostādnēs ietverto uzstādījumu izpildei, kā arī sekmīgai LVMI Silava uzņemto līgumsaistību izpildei.

Mēneša atlīdzība par direktora pienākumu izpildi diapazonā no EUR 430 līdz EUR 2264.

Dokumenti iesniedzami divu mēnešu laikā no paziņojuma publicēšanas izdevumā ''Latvijas Vēstnesis'' LVMI Silava sekretariātā Salaspilī, Rīgas ielā 111, 217. istabā.

LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU