AMATU KONKURSI
LASĪT VĒLĀK ( 3 )
AMATU KONKURSI
>
Visas vakances Vakances valsts pārvaldē - "Latvijas Vēstnesī" publicētie darba sludinājumi
TĒMAS

Zinātniskais asistents

Izsludināts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" > 2018/182.AKK19

Latvijas Hidroekoloģijas institūts izsludina amatu konkursu uz divām zinātniskā asistenta vietām ar šādām prasībām pretendentiem:

  • zinātniskais asistents darbam ar fitoplanktonu - vismaz maģistra grāds bioloģijā vai vides studiju programmā, ar pieredzi jūras un/vai saldūdens fitoplanktona taksonomiskajā identifikācijā. Jāiesniedz CV, maģistra grādu apliecinoši dokumenti, ja iespējams - pieredzi apliecinoši dokumenti.
  • zinātniskais asistents darbam ar jūras telpiskās plānošanas jautājumiem - vismaz maģistra grāds jūras telpiskajā plānošanā, pieredze zinātniskos projektos vai praktiskās izstrādēs, kas saistītas ar jūras plānošanu. Jāiesniedz CV, maģistra grādu apliecinoši dokumenti, ja iespējams - pieredzi apliecinoši dokumenti.

Pieteikšanas termiņš 30 kalendārās dienas no sludinājuma publicēšanas.

Pieteikuma vēstuli kopā ar CV un pievienotajiem dokumentiem lūdzu sūtīt: gunita.krumina@lhei.lv vai pa pastu uz adresi - Latvijas Hidroekoloģijas institūts, Voleru iela 4, Rīga, LV-1007.

Piesakoties konkursam, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei un uzglabāšanai Latvijas Hidroekoloģijas institūta lietvedībā saskaņā ar normatīvajiem aktiem. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU