AMATU KONKURSI
LASĪT VĒLĀK ( 3 )
AMATU KONKURSI
>
Visas vakances Vakances valsts pārvaldē - "Latvijas Vēstnesī" publicētie darba sludinājumi
TĒMAS
14. jūnijā, 2018
TĒMA: Tieslietas

Vecākais referents

Izsludināts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" > 2018/118.AKK1

Studiju un zinātnes administrācija ir izglītības un zinātnes ministra padotībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kas īsteno vienotu studentu kreditēšanas politiku valstī un nodrošina studiju un studējošo kreditēšanas sistēmas darbību un attīstību.

Studiju un zinātnes administrācija izsludina konkursu uz Juridiskās daļas vecākā referenta amatu (1 amata vieta uz noteiktu laiku)

Prasības pretendentiem/-ēm: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām, augstākā akadēmiskā vai 2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs, valsts valodas prasme augstākajā līmenī, vēlama pieredze darbā valsts pārvaldē, vēlama pieredze tiesvedības procesos (t. sk. interešu pārstāvība tiesās), vēlama pieredze parādu piedziņas lietās, civilprocesu un administratīvo procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana, profesionālas iemaņas darbā ar datoru, pieredze darbā ar klientiem un citām valsts institūcijām, analītiskā domāšana, precizitāte un spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, teicamas sadarbības, komunikācijas un prezentācijas prasmes

Galvenie amata pienākumi: sagatavot tiesām pieteikumus par kredītam pielīdzinātās stipendijas zinātniskā grāda ieguvei un studiju kredīta piedziņu, pārstāvēt iestādes intereses tiesās, pārzināt un kontrolēt lietu virzību līdz pilnīgai tiesas nolēmumu izpildei, sagatavot prasījumus pret parādniekiem iesniegšanai maksātnespējas procesa administratoriem

Mēs piedāvājam: atbildīgu, interesantu un dinamisku darbu valsts pārvaldes iestādē, personīgo izaugsmi un profesionālo prasmju pilnveidošanas iespējas, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika, mēneša amatalgu 800,00 EUR apmērā (pirms nodokļu nomaksas).

Pieteikuma dokumenti (motivēta pieteikuma vēstule, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas) 10 dienu laikā no paziņojuma publicēšanas jāiesniedz vai jānosūta Studiju un zinātnes administrācijai Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 14, Rīgā, LV-1050, ar drošu elektronisko parakstu parakstītu pieteikumu konkursam varat nosūtīt uz elektronisko e-pasta adresi pasts@sza.gov.lv vai autorizējoties mājaslapā www.latvija.lv un nosūtīt elektronisko pieteikumu sadaļā "Iesniegums iestādei". Tālr. informācijai 67702490.

Pretendentu konkurss noritēs divās kārtās. Pirmajā kārtā notiks pretendentu iesniegto dokumentu izvērtēšana. Otrajā kārtā iekļuvušie pretendenti tiks aicināti uz darba interviju, kuras laikā tiks izvērtēta katra pretendenta piemērotība noteiktajām prasībām. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, Studiju un zinātnes administrācija informē, ka:

  • jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
  • iepriekš minēto jūsu personāla datu apstrādes pārzinis ir Studiju un zinātnes administrācija.
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
NOVĒRTĒ PĀRMAIŅAS