AMATU KONKURSI
LASĪT VĒLĀK ( 3 )
AMATU KONKURSI
>
Visas vakances Vakances valsts pārvaldē - "Latvijas Vēstnesī" publicētie darba sludinājumi
TĒMAS
Latvijas Jūras akadēmija
Studiju virziens "Transporta pakalpojumi"
13. jūnijā, 2018

Ārvalstu akadēmiskais personāls

Izsludināts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" > 2018/117.AKK7

Latvijas Jūras akadēmija (IZM reģ. Nr. 3343001281) izsludina atklātu ārvalstu akadēmiskā personāla atlasi darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.2.2. specifiskā atbalsta mērķa "Stiprināt augstākās izglītības institūciju akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās" projektu iesniegumu atlases kārtas ietvaros un atbilstoši Ministru kabineta 2018. gada 9. janvāra noteikumu Nr. 25 prasībām:

  • studiju virzienā "Transporta pakalpojumi" - 4 vietas (nepilna slodze)

Ar akadēmiskā amata darba uzdevumiem un atlases pieteikumu noformēšanu var iepazīties mājaslapā publicētajos sludinājumos: https:// http://www.latja.lv/darba-piedavajumi/.

Pieteikuma vēstuli un CV (Europassformā) sūtīt uz e-pasta adresi info@latja.lv vai pa pastu, adrese: Flotes iela 12, k-1, Rīga, ar norādi "Atklātai ārvalstu akadēmiskā personāla atlasei". Konkursa termiņš - desmit dienas no paziņojuma publicēšanas.

Pamatojoties uz ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas nosacījumiem un Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, Latvijas Jūras akadēmija informē, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi un iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Jūras akadēmija, kontaktinformācija: Flotes iela 12, k-1, Rīga, LV-1016, tālr. 67161129.

LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
NOVĒRTĒ PĀRMAIŅAS