AMATU KONKURSI
LASĪT VĒLĀK ( 3 )
AMATU KONKURSI
>
Visas vakances Vakances valsts pārvaldē - "Latvijas Vēstnesī" publicētie darba sludinājumi
TĒMAS

Doktorants un zinātniskā grāda pretendents

Izsludināts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" > 2018/117.AKK6

Latvijas Jūras akadēmija (IZM reģ. Nr. 3343001281) izsludina atklātu doktorantu un zinātniskā grāda pretendentu atlasi darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.2.2. specifiskā atbalsta mērķa "Stiprināt augstākās izglītības institūciju akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās" projektu iesniegumu atlases kārtas ietvaros un atbilstoši Ministru kabineta 2018. gada 9. janvāra noteikumu Nr. 25 prasībām.

Ar akadēmiskā amata darba uzdevumiem un atlases pieteikumu noformēšanu var iepazīties mājaslapā publicētajos sludinājumos: https:// http://www.latja.lv/darba-piedavajumi/.

Pieteikuma vēstuli un CV (Europassformā) sūtīt uz e-pasta adresi info@latja.lv vai pa pastu, adrese: Flotes iela 12, k-1, Rīga, ar norādi "Atklātai doktorantu un zinātniskā grāda pretendentu atlasei ". Konkursa termiņš - līdz 2021. gada 1. septembrim.

Pamatojoties uz ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas nosacījumiem un Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, Latvijas Jūras akadēmija informē, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi un iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Jūras akadēmija, kontaktinformācija: Flotes iela 12, k-1, Rīga, LV-1016, tālr. 67161129.

LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU