AMATU KONKURSI
LASĪT VĒLĀK ( 3 )
AMATU KONKURSI
>
Visas vakances Vakances valsts pārvaldē - "Latvijas Vēstnesī" publicētie darba sludinājumi
TĒMAS
Latvijas Jūras akadēmija
Inženierzinātņu nozare "Transports un satiksme" / Apakšnozare "Ūdens transports un infrastruktūra" / Specializācija: "Vadības grāmatvedība jūrniecības nozares uzņēmumos"
17. maijā, 2018

Asociētais profesors

Izsludināts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" > 2018/96.AKK7

Latvijas Jūras akadēmija (IZM reģ.Nr.3343001281) izsludina atklātu konkursu uz vakanto akadēmiskā personāla vietu Inženierzinātņu nozares "Transports un satiksme" apakšnozarē "Ūdens transports un infrastruktūra" šādā specializācijā:

  • "Vadības grāmatvedība jūrniecības nozares uzņēmumos" - asociētais profesors, viena (1) nepilna vieta

Pretendentam nepieciešama ne mazāk kā 3 (trīs) gadu pedagoģiskā un zinātniskā darba pieredze izvēlētajam akadēmiskajam amatam atbilstošā zinātņu apakšnozares "Ūdens transports un infrastruktūra" specializācijā.

Pretendentam/-ei, kas vēlas piedalīties konkursā, jāiesniedz:

  1. rektoram adresēts iesniegums, ar norādi - uz kādu amata vietu pretendē,
  2. dzīves un darba gājums (CV Europass formātā) ar izvērstu pretendenta pedagoģiskās, zinātniskās un organizatoriskās darbības aprakstu pēdējo sešu (6) gadu periodā,
  3. augstāko izglītību, akadēmisko un zinātnisko grādu, kā arī profesionālo prasmju apliecinošo dokumentu kopijas, uzrādot oriģinālus,
  4. citi dokumenti, kas apliecina atbilstošu kvalifikāciju.

Amata vietu pretendentiem pieteikties viena mēneša laikā no paziņojuma publicēšanas dienas. Dokumenti jāiesniedz Latvijas Jūras akadēmijas rektorātā Flotes ielā 12, k-1, Rīgā, LV-1016.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, Latvijas Jūras akadēmija informē, ka:

  1. jūsu konkursa pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;
  2. iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Jūras akadēmija, kontaktinformācija: Flotes iela 12, k-1, Rīga, LV-1016, tālr. 67161129.

Konkursa termiņš - viens mēnesis no paziņojuma publicēšanas. Dokumenti jāiesniedz personīgi Latvijas Jūras akadēmijas rektorātā vai jānosūta pa pastu: Flotes iela 12, k-1, Rīga, LV-1016, ar norādi "Konkursam uz akadēmiskajiem amatiem".

LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
NOVĒRTĒ PĀRMAIŅAS